Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Første søskenforsøk gikk regelrett i dass....

 

Til tross for to positive tissetester, og positivt utslag på blodprøve (hcg på 50) så er det nok definitivt over. Har hatt ganske sterkeblødninger både i går og idag =(

 

Tar uansett ny blodprøve i morgen, bare får å se hvordan hcg forandrer seg. Etter å ha lest litt rundt omkring, så er vel dette det man kaller for kjemisk graviditet.

 

Har jo to forsøk til, så satser over nyttår igjen. Nå skal vi slappe av og nyte forjulstiden og julen =) Ingen tvil om at dette er en vannvittig påkjenning. Trodde liksom det skulle bli litt lettere så lenge vi har ei prinsesse fra før, men så feil kan man ta!!! Priser oss selvsagt lykkelige for den fantastiske 3 åringen vi har, men ønsket om et barn til er veldig sterkt.

 

Har ett egg på frys, men tror nok at vi kjører vanlige forsøk før vi prøver frys. Får sjekke litt med Ciconia hva de sier og mener. En ting er hvertfall sikkert, skal ikke gå på jobb i de 14 dagene man venter neste gang. Ikke optimalt, for det er alt for mange tanker i hodet. En ganske stor psykisk påkjenning. Har ikke hatt verdens mest forståelsesfulle sjef heller =(

 

Ønsker alle andre rugere og prøver masse lykke til. Kommer nok til å holde meg litt oppdatert her inne - men får prøve å fokusere på noe annet en liten stund!

 

Tenkte å prøve med fotsone nå fremover mot neste forsøk, og må nok prøve å hive meg på gjengen med de som skal ned i vekt =) Uansett kan det bare få et bra utfall, selv om de ikke har mast om det i DK i det hele tatt!

 

Ha en fin uke!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/141096933-over-for-denne-gang/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Huff,,så trist å høre.

Har du tatt blodprøven idag?

 

 

Skjønner att det er tungt for dere no ja/. Men dere må prøve å se fremmover.

Dere har enda 2 forsøk igjen.

 

Dette skal gå greit. Prøv å støtt hverandre,,,å nyt jula ilag med jenta deres.

På nyåret kanskje du ruger på gullegget.

 

 

*Trøsteklæm*

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...