Gå til innhold

Nytt forsøk nå, datter på 3 år.


Anbefalte innlegg

Hei alle sammen!

 

Ble gravid på 4 pergo kur november 2005, og har en skjønn datter på 3 år.

 

Nå har vi fullført 1. pergo kur, og hadde EL søndag/mandag i følge ultralyd. Da var det et fint modent egg :-) Men slimhinnen var lav, kun 5 mm, så det kunne gå begge veier her... Noen som har erfaring med det?

 

Uansett, da vi fikk vår datter, hadde jeg skikkelige mens murringer og det strålte nedover lårene. Det var på alle 4 kurene, alle var like selv om den siste av resultater.

 

Denne gang har jeg ikke hatt denne murringen og strålingen, men det var jo kommet egg, så jeg har jo respondert likevel. MEN, siden EL skulle skje søndag/mandag, og jeg på tirsdag, onsdag, torsdag og i dag, har vondt "under" magen, helt nede, fra den ene siden til den andre siden, som et belte.. Vet noen hva det er? Ha jeg aldri hatt før..

 

Blir litt usikker på om det kunne vere el som kom litt senere da det oppstod på tirsdag, men siden det har vedvart kan det jo ike være det..

 

Noen som kan forklare/hjelpe eller har hatt det slik?

Fortsetter under...

jeg tok en pergo kur for.... skal vi se....21 oktober var 1 tablett, akkurat ferdig med mensen (trodde i lang tid at jeg var blitt gravid da jeg hadde mange symptomer, men der kom mensen....)

nå er det 2 dager siden (pleier vanligvis å blø i 3-4 dager men denne gang var det nesten 6 dager....)

men idag har jeg helt ekstreme strålinger (som du skriver) på baksiden av lårene. Når du skriver dette, tenker jeg at dette kan komme av pergoen. Jeg er i håp og tror vi blir gravid denne gang.

Og jeg svetter noe helt sykt om nettene.....!

Er trøtt om dagene og humøret er veldig opp og ned...

 

men har da tatt pergo uten oppfølging av lege (hadde et brett med pergo liggende fra forrige gang jeg prøvde, ble gravid på første forsøk :-)))

 

jeg vet desverre ikke hva du har, har ikke så mye erfaring med dette. har trodd mange ganger at jeg har eggløsning pga smerter i underliv slik du skriver. men er ikke sikker, siden jeg ikke har eggløsningsmåler og ikke går til lege....

du får bare kjøre på og håpe på det beste!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...