Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #26 Skrevet 1. desember 2009 OK, hehe. Jeg hadde simo til de eldste på 90-tallet, og jeg hadde simo til minste, solgte den for ikke veldig lenge siden. Her måtte jeg ha en vogn som kunne brukes ute, i snø og vind. Ikke ei vogn jeg skulle gå og dolle meg med på ett kjøpesenter:)
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #27 Skrevet 1. desember 2009 Syntes det er veldig mange vogner som er veldig mye styggere en den vognen. En mer klassisk look enn Simo skal man jo egentlig leite lenge etter.. Jeg er storfornøyd med min jeg.. Kjøpte den når jeg var 26, nå er jeg 27 og nr 2 er på vei, ville ikke byttet den mot noen annen vogn i hele verden.
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #28 Skrevet 1. desember 2009 Jeg synes faktisk Simo vognene (kombi) er kjempefine! Har ikke en slik selv, jeg har TFK, men syns Simoen er myyye finere. Jeg valgte TFK pga tre hjul og svingbart forhjul. Mye mer praktisk. Og ikke minst, mye LETTERE enn Simovogna. Selv synes jeg også Stokke er ei forferdelig stygg vogn. Vet ikke om det finnes flere, men je gmener iallefall den høye vogna med harde plasthjul. Utrolig stygg. Men kanskje praktisk? Emmaljunga er også veldig stygg. Og ikke minst Bugaboo Cameleon. Æsj..
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #29 Skrevet 1. desember 2009 Hadde Simo kombi til mine, men kunne like gjerne droppet kombien for byttet til Simo trille så fort de var store nok til det. Neste gang blir det ikke kombivogn. Men det kan godt være det blir Simo for det! Emmaljunga liker jeg også, men de virker så vinglete, noen av dem. Hadde en teutonia trehjuling en gang, DEN var superbra!
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #30 Skrevet 1. desember 2009 Grei vogn ,fin på sin måte,men syns den er altfor stor og firkantet..
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #31 Skrevet 1. desember 2009 Jeg var 32 og 35 da jeg fikk barna mine, ville ikke hatt en Simo vogn om jeg fikk den tredd nedover hodet;)
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #32 Skrevet 1. desember 2009 Jeg var 32 og 35 da jeg fikk barna mine, ville ikke hatt en Simo vogn om jeg fikk den tredd nedover hodet;)
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #33 Skrevet 1. desember 2009 Jeg synes Simo-vognene er stygge, men har selv Emmaljunga Edge og den oppfattes kanskje like treg og kjip av de fleste som ikke liker Simo?!
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #34 Skrevet 1. desember 2009 jeg er 22 år og har kjøpt meg simo vogn.. så det er nok du som er litt for opptatt av å holde deg evig ung eller noe i den duren ...
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #35 Skrevet 1. desember 2009 Eh.. Javel? Krisealderen?? (til HI) Simo er da god som noen annen, og man er sikret kvalitet.
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 1. desember 2009 #36 Skrevet 1. desember 2009 jeg syns det er undelig at folk legger seg så mye opp i andres vogner. jeg møtte en som bor nedi gata på fest og hun kjente meg ikke igjen før jeg sa hvilken barnevogn jeg hadde... det er passe sykt
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #37 Skrevet 1. desember 2009 har emmajunga edge duo og jeg er (bare) 22. var 20 da jeg kjøpte vogna og venter nå på å få tatt den i bruk igjen til våren. synes den er nydelig, og ser ut som en barnevogn. slik det skal være. 4 hjul, stødig, stor og god! akkuratt det samme som simo vognene. klassisk barnevogn! 3hjulinger er stygge og forferdelige å trille, og de der ailien vognene er grusom. Ser jo ut som handlevogner. stakkars babyer som må ligge i timesvis oppi der. men hvert sitt valg, jeg setter barna mine først. eller det blir jo feil å si for jeg ville ikke hatt noen annen vogn uansett! men fashion er ikke akkurat det som bryr meg mest, kler meg og kjører i det JEG liker, ikke det andre skal fortelle meg at er trendy, for det synes jeg faktisk som oftest er grusomt.
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #38 Skrevet 1. desember 2009 Jeg tror folk bare må finne vogn som passer for den enkeltes bruk. Jeg jobber selv i barnehage og har fått ganske god erfaring med ulike vogner i løpet av årene (nå høres jeg skikkelig gammel ut!) Skal du på lettere turer i greit terreng, dvs asfaltkjøring og senterkjøring, er en trehjulsvogn helt ypperlig. Jeg personlig er ikke noe glad i disse vognene, de er vanskelig å kjøre i andre typer terreng enn de jeg nevnte over, og de tipper lett. Har selv opplevd dette flere ganger og det er IKKE en god opplevelse hverken for voksen eller barn. Simo ser kanskje traust og kjedelig ut for mange, men jeg lover at du får kvalitet for pengene! De er stødige og gode, holder barn både varme og tørre. Jeg skal selv handle vogn snart og jeg er ikke i tvil, det blir en Simo Kombi til min lille. Hva du velger og hvorfor er opp til den enkelte, kjedelig utseende eller ei. Jeg er vel kanskje ei av disse godt voksne da.. hehe.
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #39 Skrevet 1. desember 2009 Jeg har ei Simo combi vogn, og jeg kunne ikke gjort et bedre valg da jeg kjøpte den! Det er stor og har god plass. Fin er den også I tillegg er den utrolig enkel når man triller tur i alt slags vær og terreng. Den er tung ja, men jeg skaffet meg i tillegg en liten trille jeg bruker om jeg skal til byen eller på butikken. Det er vel kansje litt viktigere om vogna funker for deg, og babyens behov enn om den for noen er utdatert! Jeg for min del ser ikke noe dummere enn damer som prøver fortvilt å holde den super freshe 3-hjulingen på stø kurs, på humpete veier! Da ser man faktisk ikke så kul ut lengre Godt voksen 24åring
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #40 Skrevet 1. desember 2009 Alt man gidder å bry seg om. Mange av de nye vognene ser ut som mastodonter, beregnet på rallykjøring i skogen. Skjønner godt at stadig færre gidder å ta tak når de skal løftes inn på buss eller trikk.
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #41 Skrevet 1. desember 2009 Jeg var 19 år gammel da jeg fikk mitt første barn, og da kjøpte vi en Simo kombi barnevogn. Jeg var 21 år da jeg fikk nr to, og hva kjøpte vi da? Jo en ny Simo Kombi. Jeg synes det er de fineste barnevognene som er på markedet, og de mest praktiske Barnevogna er først og fremst for at barnet skal ligge så godt som mulig, ikke for den forfengelige mora. Og hva er bedre for et barn en stor, romslig og stødig vogn?
DesLykke08<3SepLykke12 Skrevet 1. desember 2009 #42 Skrevet 1. desember 2009 jeg synes det, men dem er drit god. vi solgte vår nye hippe kjipe brio sing og kjøpte en brukt simo kombi- og er så fornøyd! =)
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2009 #43 Skrevet 1. desember 2009 Jeg er ung, men ikke trendy nok til å tenke design fremfor komfort for barnet Simo er en fin vogn den, for sin bruk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå