Gå til innhold

Årets julegave til prinsessen...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilken dukkevogn skal man kjøpe til ettåringen? Noen med erfaring?... Og hvilken type dukke?...

Har prøvd å søke opp på forum, men vanskelig å finne riktig diskusjonstråd. Blir sååå gla' for tips! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi kjøpte en vanlig dukketrille for noen mnd siden (hun er 16 mnd) og hun elsker den! Veldig lett å trille, løper rundt med den og setter dukkene i. Venter noen år til jeg kjøper skikkelig dukkevogn :-)

Har to typer dukker; en som heter new born eller noe sånn som kan bades og en liten tøydukke. Tenkte å kjøpe en større dukke til jul; kanskje med hår og som kan lukke øynene.

Skrevet

Det finnes en dukkevogn som er for de minste, men av ulik standard. Frøkna selv blir 16mnd til jul, og er veldig klar for rollen som "mor", -hehe;p Har vært og sett på ulike vogner, men valget er vanskelig... Hva skal man se etter? Gidder ikke legge 700,- i en vogn som varer kun en uke... er vel ikke alene om det:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...