Gjest Skrevet 22. november 2009 #1 Skrevet 22. november 2009 Har akkurat fått nyheten om at vi skal ha tvillinger:) Så kommer spørsmålet om navn... Vanskelig. De skal passe sammen med hverandre, samtidig som de er to ulike individ. Men i framtiden vil jeg si desse navnene flere ganger i løpet av en dag. Så de må være lette å uttale i sammen. Det er to gutter vi venter på. Den ene skal hete Malvin etter Farfar:) Et navn vi liker kjempe godt! Skjelden og fint. Går til gutt og mann. Har tenkt en del på Malvin og Ludvik. Liker navn i denne "sjangeren". Liker norske navn som også er internasjonale. Tror jeg som regel faller på to stavelses navn. Forslag og kommentarer takk:-)
alvilde Skrevet 22. november 2009 #2 Skrevet 22. november 2009 trym å malvin malvin å andreas malvin å didrik malvin å tellef malvin å theo malvin å ludvik er også fint..
Miranda C Skrevet 22. november 2009 #3 Skrevet 22. november 2009 malvin og ludvik passet bra eller ludvig syns jeg er finere:) theodor? victor? elias? noah? simon? philip?
Gjest Skrevet 22. november 2009 #4 Skrevet 22. november 2009 Malvin og Ludvig var fine sammen, ellers hva med Malvin og Gustav Malvin og Aksel Malvin og Herman Malvin og Helmer Malvin og Anker Malvin og Brand
Gjest Skrevet 22. november 2009 #5 Skrevet 22. november 2009 For guds skyld, spar navnene for bruk av infinitivsmerket!
Gjest Skrevet 22. november 2009 #6 Skrevet 22. november 2009 Malvin og Olav Malvin og Ludvik Malvin og Phillip Malvin og William Malvin og Gustav Malvin og Vegar
tezzie Skrevet 22. november 2009 #8 Skrevet 22. november 2009 Gratulerer! Heldiggris!! ) Av alle forslag som er kommet frem liker jeg ditt best. Men jeg ville skrevet Ludvig med g. Malvin og Ludvig klinger veldig bra, og er to fine navn )
Blomstersara Skrevet 24. november 2009 #9 Skrevet 24. november 2009 Jeg synes Malvin og Ludvik var kjempefine sammen. Like uten å være like osv... ;o) Go for it! Gratulerer med å vente tvillinger forresten!
Mai♥ April♥ Skrevet 25. november 2009 #11 Skrevet 25. november 2009 Malvin og Ludvik passer veldig bra sammen syns jeg :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå