Miranda C Skrevet 22. november 2009 #2 Skrevet 22. november 2009 Jeg elsker navnet Emma:) Elise syns jeg er helt greit.. Det jeg ikke likte er at begge starter med samme bokstav.. Er ikke så glad i det tror hun hadde det fineste navnet i klassen ;o)
Gjest Skrevet 22. november 2009 #3 Skrevet 22. november 2009 Emma er selvsagt det fineste navnet i hele verden, hihi :-)
M ♥ ♂-2010 Skrevet 22. november 2009 Forfatter #4 Skrevet 22. november 2009 Kanskje ikke så rart at du synes det Kapabel ;-) Var ikke Elisabeth ditt mellomnavn? Blir jo nesten noe av det samme da. Mamma, Adriana og Maximilian: Egentlig litt enig, men når man blir vant med det så er det ikke noe man tenker på (det med lik bokstav) :-) Synes det klinger bedre enn mye annet med lik forbokstav!
Castho Skrevet 22. november 2009 #5 Skrevet 22. november 2009 Emma er nydelig og Elise er pent det også. Sammen blir det litt mye men kan gå på søsken i dag.
Vannmann35 Skrevet 22. november 2009 #6 Skrevet 22. november 2009 Fint, men Emma Elisabeth er enda finere!
tezzie Skrevet 22. november 2009 #7 Skrevet 22. november 2009 Jeg syns det er fint jeg, og det gjør ingenting om de har samme forbokstav. Og når det er oppkalling er det jo ekstra spesielt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå