funky Skrevet 13. november 2009 #1 Skrevet 13. november 2009 Vil gjerne dele at jeg testet positiv idag! Har en på 4 fra før, å jeg trodde ikke jeg skulle oppleve å bli gravid en andre gang! Før jeg fikk nr en, var jeg gjennom prøverør, og fikk vite at jeg var steril!! Tenk at jeg er så heldig! Men er jo livredd for å miste... har mistet 3 ganger før... så jeg er både i lykkerus og i sjokk!!
♫røverdøtreog♪røver Skrevet 13. november 2009 #2 Skrevet 13. november 2009 gratulere så masse! Forstår frykten din, men dette kommer til å gå så bra, skal du se! prøv å nyte tiden =) Mvh
Juli2010 Skrevet 13. november 2009 #3 Skrevet 13. november 2009 Krysser fingre og tär! (For oss alle:-))
millie+2klumper Skrevet 13. november 2009 #5 Skrevet 13. november 2009 Grautulerer så mye:) Krysser fingre for deg:) Går no så bra atte=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå