blomsterpiken<3 spire i magen Skrevet 9. november 2009 #1 Skrevet 9. november 2009 er det noen andre her med IKM 22 november?? er så spent så spent såååååå spent... mye aktivitet i det område, men tror det har med den dobble-pergokunren å gjøre
audrey82 Skrevet 9. november 2009 #2 Skrevet 9. november 2009 Jeg har IKM 22 november! Er i 4.pp nå, og håper veldig at det klaffer denne måneden! EL i går, så kjenner ikke noe enda, men har bestemt meg for å ikke tro på noe av det jeg eventuelt kommer til å kjenne denne måneden. Har hatt masse tegn de forrige pp-ene, men det var jo ikke noe likevel, så nå skal jeg bare prøve å la være å tenke noe på det. Enklere sagt enn gjort men... Lykke til!
Superteam GRAVID <3<3<3<3 Skrevet 10. november 2009 #3 Skrevet 10. november 2009 Jeg har ikm 22 nov! Har laget en tråd som heter Ikm 7 des og el 22 November eller omvendt Der er det flere personer i ca samme tidspunkt Lykke til!!!! Blir spennende!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå