Ruttetutt ヅ Skrevet 8. november 2009 #1 Skrevet 8. november 2009 Litt om meg: 37 år og tobarnsmamma til en gutt på 14 og ei jente på 8. Så den lille spiren i magen blir en skikkelig attpåklatt. :-))) Formen er foreløpig rimelig bra.... Men det varer nok ikke lenge.
noepågang FØDT Skrevet 8. november 2009 #2 Skrevet 8. november 2009 Hei! er begynt på min 5 uke selv. Julibarn på oss begge. Du må hlise på juliklubben på ,,terminklubber" . Og være med på terminlistene. Velkommen skal du være og lykke til som attpåklatt mamma =) så spennende!!
Nøtteliten_venter_gutt_5.jul:) Skrevet 8. november 2009 #3 Skrevet 8. november 2009 hei=0) Jeg også er 5+1 idag....=0) så kjekt...dytter opp det over, må bli med i terminklubben=0)
Ruttetutt ヅ Skrevet 8. november 2009 Forfatter #4 Skrevet 8. november 2009 Hyggelig. :-) Skal se etter Juli-klubben da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå