Gå til innhold

Et lite hurra :)


mamma til keiser og prinsesse

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ikm imorgen, men testet i dag pga at det er farsdag, tenkte det kunne være en fin farsdagsgave hvis den ble positiv..................og det ble den.

Brukte en CB+, og fikk absolutt et kryss, ikke like sterkt som kontrollvindu, men ingen problem å se at det er et kryss!

Tenkte å kjøpe en CB digital imorgen for å få det helt bekreftet, Men slipper jubelen litt løs idag allikevel :)

 

Har en gutt på 2,5 år fra før.

Tror dette kan bli en flott julegave til besteforldre!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

gratulerer :o) så gøy å teste positivt på selveste farsdagen...

 

lykke til med svangerskapet..

Skrevet

Gratulere så mye til deg "håper på nr.2 i 2010"

 

Så koselig da. Ser at det er fler her som har testet positivt i dag på farsdagen. Flott gave til far,og selvfølgelig til mor;)))

 

 

Ønsker deg masse lykke til i svangerskapet.

Skrevet

hei, og gratulerer så mye!! Jeg der i samme båt som deg;)) Jeg hadde ikm på fredag, men ventet med å teste til i dag:)) Jeg hadde bare en billigtest hjemme, så jeg tør ikke å slippe jubelen løs før jeg hea fått kjøpt meg en digital:) KJEMPE HURRA for deg, og et lite stille et for meg;))

Skrevet

oi oi oi!!!!! Grattis så masse:) For en flott fardagsgave da gitt!

Skrevet

Gratulerer så masse!!! Jeg testet positivt på valentines day for noen år tilbake:) Romlemantisk var det:)

Skrevet

Gratulerer så mye og lykke til i svangerskapet

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...