Isopora Gravid♥ Skrevet 6. november 2009 #1 Skrevet 6. november 2009 Hei Jeg er etter mine beregninger 5+3 uker på vei i dag, termin 9 juli. Så håper jeg at jeg får bli her inne Godt å ha et forum som dette
Astra71 - tvillingmor Skrevet 6. november 2009 #2 Skrevet 6. november 2009 Hei Isopora-Gravid m/1 eller2! Puh, langt nick, hehehe. Kanskje vi kan bruke bare Isopora? Gratulerer så mye med graviditeten - er det ikke fantastisk?! Og selvfølgelig skal du bli her! Du er nøyaktig 2 uker bak meg, jeg er 7 + 3 i dag. Har du tatt hcg-test, forresten? Er jo så mange med høy hcg og flerlinger her nå, så spennende å se om vi blir flere :-) Velkommen!
Isopora Gravid♥ Skrevet 6. november 2009 Forfatter #3 Skrevet 6. november 2009 Takk for det Astra71*gravid*! Jada, Isopora holder i massevis. Det er helt fantastisk, tror ikke det har gått helt opp for oss enda.. Jeg har ikke fått tatt hcg-test. Det virker som om de ikke gjør det i porsgrunn. Legen min ville heller ikke det da jeg spurte, hun mente jeg bare kom til å lure på om verdiene var bra nok osv.. ganske negativ lege igrunn. hmm.. Jeg er kjempespent på hvor mange som er inni der! Kanskje det blir tvillinger på oss også?
Gjest Bjørnen Collargol*gravid Skrevet 6. november 2009 #4 Skrevet 6. november 2009 Heia, velkomme og GRATULERER Vi er akkurat likt vi da. Jeg og har termin 9 juli! Holder til på Ullevål jeg da og der tar de heller ikke å måler hcg.... MEN jeg fikk målt den hos min fastlege slik at jeg vet at verdien steg som den skulle Skal du på tidlig UL? Jeg skal det den 23 november. Har bare satt inn 1 egg jeg da, så ikke så mye spenning tilknyttet antallet, men er veldig spent på å se om det er liv laga der inne...
johine gravid med Tvillinger! Skrevet 6. november 2009 #5 Skrevet 6. november 2009 Gratulerer så mye blir spende så om det er 1 eller 2! jeg har også tremin den 9 juli skal på ul 25 novmber blir spende se om det er 1 eller 2 mine tall var ganske høje! deilig og ha et sted som dette
Gjest Bjørnen Collargol*gravid Skrevet 6. november 2009 #6 Skrevet 6. november 2009 Johine... hvilke verdier hadde du da, og på hvilke rd? Selv hadde jeg 100 på rd12 og 251 på rd 14. MEN jeg har bare satt inn et egg da, så akkurat på det punktet er det ingen "spenning".
johine gravid med Tvillinger! Skrevet 6. november 2009 #7 Skrevet 6. november 2009 på ruge dag 14 hadde jeg 748 rugedag 16 hadde jeg 2200!
Gjest Bjørnen Collargol*gravid Skrevet 6. november 2009 #8 Skrevet 6. november 2009 Brae verdier det ja
snøfilla - mamma til 2 Skrevet 6. november 2009 #9 Skrevet 6. november 2009 GRATULERER - og masse velkommen hit :-) Klem
tromsøjenta Skrevet 8. november 2009 #10 Skrevet 8. november 2009 Graulerer Isopora! Her er det godt å være:-) Jeg tror vi noen ganger har litt andre spørsmål og bekymringer enn de som enkelt blir gravid helt av seg selv. Men mange tanker er jo også de samme. Det blir spennende å høre hvor mange det er i din mage:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå