nr13imagen Skrevet 2. november 2009 #1 Skrevet 2. november 2009 Jeg er takknemlig for at jeg må rydde etter et selskap - for det betyr at jeg har venner Jeg er takknemlig for klærne som har blitt for trange - for det betyr at jeg har nok mat Jeg er takknemlig for at vinduer må vaskes, og kjeller som må ryddes - for det betyr at jeg har et hjem Jeg er takknemlig for at skittentøykurven som er full - for det betyr at jeg har nok tøy Jeg er takknemlig for vekkerklokka som hyler hver morgen - for det betyr at jeg fortsatt lever Jeg har utrolig mye å være taknemlig for . Har en utrolig snill mann som jeg elsker , og 12 herlige friske barn. Ha en fin dag
nr13imagen Skrevet 6. november 2009 Forfatter #4 Skrevet 6. november 2009 hei.. Sniker deg inn her du og ja .
gravid 67 modell:-)har født Skrevet 7. november 2009 #5 Skrevet 7. november 2009 flott skrevet! Men har du virkelig 12 barn? Det må jeg i så fall si er enda mer imponerende enn det du skrev:-) her går jeg rundt og synes det er en liten prestasjon at jeg venter nr 3 i løpet av kort tid... ja, ja. SÅ feil kan man altså ta:-)
mednr5imagen Skrevet 8. november 2009 #6 Skrevet 8. november 2009 Måtte bare ta en liten titt Men bare på besøk! Hører vel ikke akkurat til her jeg..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå