Gå til innhold

Møtte opp hos Hausken i dag, allerede gravid....


Anbefalte innlegg

Var jo i tvil om jeg skulle avlyse timen, når jeg oppdaget graviditeten, men heldigvis fulgte jeg magefølelsen og dro av gårde!

Ble sendt hjem med medisiner for å bedre sjansen for denne spiren. Nå blir det en spennende tid fremover. Mister vi denne spiren blir det prøverør. Vi har en gutt fra før, som vi har hvert veldig heldig å klare på egenhånd. Nå gleder jeg meg uansett utfall for i dag har vi fått svar. Veldig impornert av klinikken!

Fortsetter under...

Hei, hvor langt er du på vei da? Hvor lenge skal du gå på medisinene?

Jeg fikk klexane og cycoglest(om jeg staver riktig her) blodfortynnende og progesteronstøtte altså...

Jeg fikk litt rosa utflod i dag sammen med medisinrestene, håpe det bare er slimhinnene mine som er overfølsom, men ble jo selvsagt nervøs ja... Har du erfart noe slikt?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...