Gjest Skrevet 28. oktober 2009 #1 Skrevet 28. oktober 2009 http://www.fertilityfriend.com/home/269385 sjønner ikke noe.. er ganske sikker på at eggløsningen var den dagen, og jeg er ganske sikker på at jeg får mensen 14 dager etter eggløsning. men kan jo ikke være sikker. og i tilegg, jeg kan jo ikke være gravid når jeg hadde sex en uke før eggløsningen..
Gjest Skrevet 28. oktober 2009 #2 Skrevet 28. oktober 2009 Hei! Har du bare de fire målingene? Jeg kan ikke se noe entydning til EL på de fire målingene da, det blir for få målinger. På en vanlig syklus bør en ha minst 4 målinger før og etter EL for å kunne mistenke at en har hatt EL. Her går tempen like lavt som den var dagene før EL, så jeg ville ikke gått ut fra at du hadde EL på den avmerket dagen på bakgrunn av tempmålingene.
Gjest Skrevet 28. oktober 2009 #3 Skrevet 28. oktober 2009 har egentlig sett mer på livmortappen om den har vært åpen, høy og myk og på utfloden om den har vært eggehvite lignende. har bestillt test, men tror nåkk ikke jeg er gravid. selv om jeg har ømme pupper og ingen mens ennå. ikke lett å vite når man har så uregelmessige sykluser:/
Gjest Skrevet 28. oktober 2009 #4 Skrevet 28. oktober 2009 Ja, skjønner. Hvis du har andre symptomer, så er det jo mulig at du hadde EL på den dagen.. En bør nå ikke se på en og en måling heller, det kan jo tenkes at den målingen på 1 DPO ikke var helt riktig også da... Trasig med ureglemessig mens da... Har du prøvd akupunktur? Det hjelp meg til å få regelmessig syklus. Får håpe at dine mistanker er feil da og at det har klaffet like vel
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå