Gå til innhold

gjør jeg riktig?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg ammer hele dagen,men utpå dagen merker jeg at det ikke er nok melk.

Hu suger mye men så virker det som om hu blir sint.

Hu suger og drar seg vekk og hyler...når hu får litt tilegg da så er hu så fornøyd.

Så jeg har lite utpå dagen,men ammer og gir litt tillegg...noe er det jeg har pumpet før jeg legger meg.

Hu sovner åtte og sover til ca 2 så det blir for lenge for mine pupper så jeg pumper meg og får da ut 80ml ca,dette gir jeg hu som tillegg dagen etter og litt mme ved siden av.

begynte med tillegg da hu var 10 dager for de på sykehuset sa jeg burde da hu ikke la på seg...måtte gjøre dette med mi andre jente også.

jeg har har ikke nok melk til å fullamme uansett hvor mye ungen henger i puppen.

skal veie hu i morra da er hu 4 uker så da får jeg håpe hu er gått opp og da bør jo det være noe riktig i det jeg gjør :-)

veide hu 6 dager etter at jeg begynte å gi tillegg og hu hadde da gått opp mye av den lille skvetten..det viktigste er jo at hu er mett og god og legger på seg da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...