Gå til innhold

trenger noen solskinnshistorier


Anbefalte innlegg

Skrevet

Okei....hva skjer med kroppen min?

Skulle igrunn hatt mens sist tirsdag/onsdag, den kom aldri så tester er tatt og ja gravid! Men våknet opp i dag og da kom det blod (slimete blod), 2 tørk så ikke mere. etter 2 timer var jeg på do igjen og kom bittelitt igjen da, men ingenting i trusa:/ (snart 5 uker)

Hvis jeg setter meg ned og "kjenner" etter så har jeg bare litt stikking i livmor og "mensenvondt" ilinger ned til låret mitt. Har mista før, men lenge siden...vet ikke helt hva jeg skal tro...mister jeg...eller? Ikke lett for noen her inne å si noe klart, men kansje noen har noen historier å sammenligne med?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei:-)

 

Jeg hadde litt slike blødninger du beskriver rundt uke 6. Ble temmelig hysterisk siden jeg hadde mistet 2 mnd før og var hos privat gyn for å sjekke. Viste seg å være en såkalt randsinusblødning(lavtliggende morkake). Gynekologen syntes jeg var i overkant hysterisk og sa at dette var ganske vanlig på dette stadiet. Lille persille har nå blitt ei stor jente på 6 mnd og det etter mange blødninger igjennom hele sv.skapet.

Hadde forresten menssmerter også gjennom hele 1. trimester.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...