Gå til innhold

Flere som er ekstra kvalme om natten?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har de siste dagene kjent at kvalmen har blitt mer og mer fremtredende. Og jeg har jo selvfølgelig fått den uvanen at jeg våkner mitt på natta for å gå på do. Da er jeg så sinnsykt kvalm og uggen i magen. Er kvalm utover dagen også, men ikke så intenst.

 

Flere som har det sånn?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei du!

 

Gratulerer med graviditeten! Jeg har ikke noen erfaringer med svangerskapskvalme, men jeg har hørt at dette kan komme av sink-mangel i kroppen. Anbefaler deg derfor å ta litt sink-tilskudd i tillegg til multivitaminer.

 

Lykke til!

Skrevet

Takker for svar :o) Lykke til videre du også :o)

Skrevet

Hei englemamma :)

Jeg har det akkurat likt. Kan våkne om natten av at jeg er kjempekvalm...føles som danskeferja...eller at jeg har vært på DEN festen... :) Har fått samme "uvane" som deg - MÅ opp om natten for å gå på do...så da er det bare å famle seg fram i min svimle verden :)

Skrevet

Det er godt vi er flere Sunshinebaby70. :o) Ha en god og forhåpentligvis kvalmefri helg :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...