Gjest Skrevet 21. oktober 2009 #1 Skrevet 21. oktober 2009 Hvor tidlig kan de få tenner?? Eller hvertfall merke noe til de?
Suss@ med 3 gutter Skrevet 22. oktober 2009 #2 Skrevet 22. oktober 2009 I teorien kan de ble født med tenner;) Men på min første beg de å komme når han var 2 mnd, men de var ikke igjenomm før han var 3,5-4 mnd. Dette er vel ganske tidlig tror jeg. (de to nede i midten) andremann er nå er 5 mnd og kan ikke se noe enda, men han klør som besatt:),
Gjest yrild Skrevet 22. oktober 2009 #3 Skrevet 22. oktober 2009 He he :-) for å ikke svare på spørsmålet...vhar ventet på tennene siden lillemann var 4 mnd og så ut som om han gnagde sånn i tennene... nå er han 10 mnd og ikke en tann i sikte, men nå "kommer de helt sikkert" for nå sikler han plutselig... ;-)
septbaby09 Skrevet 23. oktober 2009 #4 Skrevet 23. oktober 2009 Gutten min er snart 3 uker, å nede i gommen i midten ser jeg 2 hvite prikker. Kan det seriøst være tenner på gang?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå