Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #1 Skrevet 21. oktober 2009 Eller mener dere at man MÅ ha på seg noe "skummelt"? Har nemlig bestilt meg sykepleierkostyme, men er litt redd for at det blir "feil"?
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #2 Skrevet 21. oktober 2009 Ja, synes det blir helt feil. Halloween skal jo være skummelt! Med sykepleieruniform viser man bare at man har misforstått hele greia, og er mest opptatt av å fremstå som sexy og forførende.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #3 Skrevet 21. oktober 2009 Tacky og vulgært!!! Er jo ikke det Halloween handler om liksom.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #4 Skrevet 21. oktober 2009 Nei, ville valgt noe annet. Heks? Spøkelse?
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #6 Skrevet 21. oktober 2009 Ærlig talt, synes man bør holde slike sexrollespillkostymer hjemme.. Har ikke noe med Halloween å gjøre.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #7 Skrevet 21. oktober 2009 Erm... ville nok funnet noe som var litt mer, tja, skummelt kanskje? Hva har en sykepleier blant hekser og spøkelser å gjøre?
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #9 Skrevet 21. oktober 2009 Dårlig valg! Tar seg ikke ut i det hele tatt!!!!! Hallo?!?!?
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #11 Skrevet 21. oktober 2009 Hvorfor ikke? Har vært på halloween-fester før, der jeg ikke har kledd meg ut, og der har det vært alt fra sykepleier-kostymer til brannmenn.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #13 Skrevet 21. oktober 2009 Nei, ville ikke brukt det. Passer ikke.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #14 Skrevet 21. oktober 2009 Jeg synes det er helt greit jeg! Ikke hør på de andre her, de er bare sjalu fordi de aldri hadde fått på seg en sånn drakt i utgangspunktet! ;-) Synes det er rå-stilig med slike kostymer jeg, og det spiller da for fanken ingen rolle hva man kler seg ut som!
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #17 Skrevet 21. oktober 2009 Hei HI. Kult, har selv vært "sykepleier" på halloween, og fikk ingen negative kommentarer what so ever! Du får huske på at de fleste her inne er over 30, så de ser såklart på det som "vulgært" og "latterlig"! DE hadde blitt sett rart på, siden de begynner å komme litt oppi åra, og helst ikke har så mye på en halloween-fest å gjøre! Men jeg regner med du er yngre enn det, og da ser jeg overhode ikke noe galt i det!
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #18 Skrevet 21. oktober 2009 Takk for svar! :-) Tror nok jeg kommer til å bruke den allikevel, dessuten er det en privat fest, for kun inviterte! er jo ikke slik at jeg skal ut på byen i det! Og bare til informasjon, den er hverken vulger eller latterlig, faktisk en ganske søt kjole, og med en tights under er det ingen som skulle føle seg truffet av at jeg har på det! ;-) Vil forresten spørre om noen av dere har vært ute på byen og sett hva folk bruker å ha på seg i dette tiåret? Folk kler seg i langt mer "vulgære" klær enn det kostymet mitt! HI.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #19 Skrevet 21. oktober 2009 Tyder bare på at du har missforstått litt.. Ja du har kledd deg ut, men misser hva temaet er.. KAn du ikke hvertfall få sminket deg som en zomie eller noe?? Så kan du være en død sykepleier.. Eller er det viktigste å se sexy ut? Lag en blodflekk på magen og lim fast et knivskaft f.eks. Med lyslys sminke i ansiktet og mørke ringer rundt øynene..! Selfølgelig om du ikke trives best i bimbo-stilen.. (og nei jeg er ikke langt opp i tredveårene..tidlig 20 årene)
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #21 Skrevet 21. oktober 2009 Synes du skal kjøre på jeg! Tøft at noen tør å gjøre litt mer ut av det! Heks, brannmann eller politikvinne for den del, kjempeartig!
Gjest Skrevet 21. oktober 2009 #22 Skrevet 21. oktober 2009 Jeg ville brukt det om det er en voksen-fest;) Skal selv på Halloween-fest og har hørt litt med de andre hva de skal kle seg ut som og det er alt fra Aksepott, hekser og Flintstones til katt, hore og prest.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #23 Skrevet 21. oktober 2009 Selvfølgelig sier ikke folk noe, det er da vanlig folkeskikk. Men jeg hadde blitt litt flau på dine vegne om jeg var på hallo. fest med deg i det antrekket...!
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #24 Skrevet 21. oktober 2009 Anonym 15:50! Det var en kjempegod idè! Hvor får man kjøpt slik sminke, vet du det? Nei, det er ikke viktigst å se sexy ut, men jeg vil gjærne se litt pen ut også!
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2009 #25 Skrevet 21. oktober 2009 Bare her det skal være så veldig skummelt. I USA kler de seg ut. Må ikke være skummelt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå