Gå til innhold

Ledig dagmamma på danmarksplass:)


Anbefalte innlegg

Heisann;) Jeg en glad sjel fra selveste Bergen by, her bor jeg med mitt livs kjærlighet og vår lille solstråle Isabella :) Jeg er hjemme med henne nå som hun er så liten!:) Vi vil gjerne ha litt besøk av 2 andre småtroll her på formiddagen:) Gjerne i alder 2-3år :) Jeg har erfaring fra praktikant og barnehage arbeid og kan passe godt på de små skattene deres mens mamma og pappa er på jobb :)

 

Klem fra oss:):)

Fortsetter under...

Hei

Bor du langt "ute" sett fra sentrum? Vi trenger dagmamma fra januar, men har ikke bil så kommer til å måtte gå eller sykle. Jobber og bor i sentrum. Pappaen jobber på Sandsli og tar buss. Lille jenta vår er akkurat fyllt et år og er veldig kosete og glad i mennesker.

  • 2 uker senere...

Annonse

  • 2 uker senere...
  • 4 uker senere...

Heisann jeg er en jente på 22 og min samboere på 26 år som har en sønn som ble 1år i Desember. Har søkt barnehage, men har endå ikke fått svar ang plass. Han er en veldig snill gutt som er glad i å leke med andre barn. Han er begynt å gå for 2 uker siden, så blir flinkere og flinkere med å gå. Jeg har ingen fast jobb endå, men ønsker å ta noen vakter innimellom i uken i hjemmesykepleien når jeg har muligheten til det. Syntes dagmamma høres ut som en greit løsning til Liam får barnehageplass. Kan sende meg mail eller svare her inne om det høres interessant ut.

 

Hilsen Therese og Stian

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...