Livva81 Skrevet 17. oktober 2009 #1 Skrevet 17. oktober 2009 Hei Nå er vi endelig satt opp på venteliste til Haugesund, men jeg lurer litt på det med fravær fra jobben. Etter det jeg har fått med meg så tar det litt tid med det at man skal reise fra Sandes til Haugesund og man blir borte en hel dag fra jobb. Er det noen som vet om man har krav på lønn på disse dagene eller får man sykemelding for de dagene??
Turbotrollet & Lille Sprell♂ Skrevet 17. oktober 2009 #2 Skrevet 17. oktober 2009 Vet ikke hvordan det er i Haugesund, men på Rikshospitalet får man sykemelding de dagene fra uttak og til etter innsetting (får vel sykmelding i 4 dager)
Brunka Skrevet 17. oktober 2009 #3 Skrevet 17. oktober 2009 Hvis det er Hausken dere hører til må du bruke egenmelding evt sykemelding, sykemelding må du få gjennom fastlegen din!!
Livva81 Skrevet 18. oktober 2009 Forfatter #4 Skrevet 18. oktober 2009 Tusen takk for svar:o) Men om vi skal til Hausken vet jeg ikke, ville tro vi skulle til sykehuse i Haugesund.. Men jeg er ikke sikker altså.
Mamma`n til Sandra Skrevet 18. oktober 2009 #5 Skrevet 18. oktober 2009 Jeg har prata med sjefen min om dette og jeg får bruke egenmelding på det. Har noen ganger fått det på permisjon med lønn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå