*Udon'tKnowMe* Skrevet 16. oktober 2009 #1 Skrevet 16. oktober 2009 Sånn 2 i 1? Er den bra? trenger ny støvsuger, som tar liten plass.. Og den er jo litt søt =P
St.Sunniva Skrevet 16. oktober 2009 #2 Skrevet 16. oktober 2009 Jeg har kjøpt den. Jeg syntes den er fin. Den er vel generelt som andre sånne håndstøvsugere når man bruker den lille, men den er fin ved at du kan bruke den med langt håndtak også. Dessuten så er den litt svingbar nederst om du skal innimellom noe, så slipper du å knote så fælt.
*Udon'tKnowMe* Skrevet 16. oktober 2009 Forfatter #3 Skrevet 16. oktober 2009 Trenger man å ha en vanlig støvsuger i tillegg? Leste noe om det et sted.. Jeg har ikke rare plassen støvsuge heller så, 60 kvm..
St.Sunniva Skrevet 16. oktober 2009 #4 Skrevet 16. oktober 2009 Jeg har sentralstøvsuger i tillegg, men grunnen til at jeg kjøpte Rapido var at jeg ikke orker å dra frem den lange slangen bare for å støvsuge litt under bordet og ved kjøkkenbenken. Men den er nok ikke sånn fryktelig god helt inni hjørner, og suger nok ikke så godt som en vanlig. Ser at noe støv blir liggende igjen når jeg prøver å støvsuge gulvlistene
*Udon'tKnowMe* Skrevet 16. oktober 2009 Forfatter #5 Skrevet 16. oktober 2009 Hm, kanskje jeg ikke burde satse på en sånn da? æsj.. en vanlig en tar sånn plass =P Plass jeg ikke har =p
Gjest Skrevet 16. oktober 2009 #6 Skrevet 16. oktober 2009 Jeg synes den er møkkadårlig ... Når du bruker bare håndstøvsugeren er den ok, men med munnstykket på klarer den knapt å få med noe som helst. Har gått tilbake til den gamle støvsugeren min.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå