To tette og ei badehette ;) Skrevet 12. oktober 2009 #1 Skrevet 12. oktober 2009 Her på BIM så har jeg fått termindato 12 mai. Men ifølge legen så har jeg termin 8 mai. Da er jeg selvfølgelig nærmere 12 uker enn jeg trodde, så det er jo greit. Men jeg syntes han regnet det ganske fort ut.. tok liksom bare neon sekunder, så fant han en dato. Sist graviditet så hadde han et liten rund plastdings som han regnet på, men nå tok han det i hoderegning. Hva skal jeg gå ut ifra syntes dere?
To tette og ei badehette ;) Skrevet 12. oktober 2009 Forfatter #2 Skrevet 12. oktober 2009 Vet at jeg får en ny termindato når jeg skal på UL da.. =)
LilleBanan blir storebror Skrevet 12. oktober 2009 #3 Skrevet 12. oktober 2009 Jeg regnet på babyverden.no. Fikk samme dato som de gjorde på HS når jeg ringte etter å få gå til jordmor i dette svangerskapet også. Du kan jo prøve den?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå