Gå til innhold

Noen som har opplevd brunt blod ved eggløsning?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er på dag 15 i syklusen og testet positivt på eggløsningstest på dag 10 og 2 dager etter dette får jeg menslignende smerter på venstre side i magen som strekker seg rundt og bak i korsryggen og blør brunt blod.(bittlitt rødt blod også, men mest brunt.Bare kommer litt på papiret når jeg tørker meg.

Akkurat som om jeg er øm i ryggen og på venstre side i magen.Jeg hadde jo mensen for 14 dager siden, så det er vel rart hvis det er abort.Kan det være sv.skap utenfor livmor, eggløsning eller festeblødning??Noen som har opplevd dette??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

dytter på den, lurer på noe av det samme;)

Skrevet

Hei! det opplevde eg også på el dagen, og har lest at man er ekstra fruktbar då :-)) les om det på www.pernille.info der står det masse om kvinners syklus og anna nyttig. har ikm på fredag/lørdag, så håper der klaffa for oss sjøl om eg tok en billig test idag som var negativ :-( satser på det var for tidleg..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...