Gå til innhold

Blødning(er) etter en spontanabort i beg.av august;;


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg aborterte 15u gravid i starten av august.Kroppen ryddet opp selv ved hjelp av medikamenter.

 

I september "klusset"jeg litt med angrepille for var usikker på hvorvidt jeg skulle starte med prevensjon eller ikke..

 

Jeg er-etter egen regning-nå på 15.dag i syklusen denne måneden.Men,syns det rart med disse småblødningene enda.

 

Igår blødde litt(i slim,ikke friskt,litt lyserødt)og hadde sånn typisk eggløsningsfølelse i kroppen.

 

Nå,når jeg stod opp er det akkurat samme.Ikke så mye at jeg trenger bind eller sånt,merker det kommer når jeg tørker meg.Det er ganske lyst,mindre eller ikke noe slim idag.

 

Har eller har jeg ikke hatt eggløsning??

 

Kan vel enda ikke være blødninger etter aborten i august??

 

Hadde FØR disse småblødningene her et opphold på noen dager etter en lang mens sist.

 

Kan det og være etter sex rett og slett-for det har jeg hatt myyyye av,men har ikke blødd av det før.Men;har ny partner,så vet igrunn ikke..

 

Hmm....nå blir det en laaang uke før det er vits i å teste,og samtidig begynner denne symptomjakta da vet dere...huff,huff,huff:godt vi er flere!!!

 

Min neste ikm er ca 20 eller 21.denne måneden..

 

Kan litt sånn eggløsningsblod ligge i skjeden over et døgn,noen med erfaringer???

 

Ha en fiiin dag alle,søte her inne som sikkert som meg drømmer om et julibarn...klem,klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...