lille persille nr 3 Skrevet 4. oktober 2009 #1 Skrevet 4. oktober 2009 Syns ikke det er helt enkelt jeg.. Noen som har noen symptomer til låns?!
AnnaA+T Skrevet 4. oktober 2009 #2 Skrevet 4. oktober 2009 Lurer jeg også på Jeg har til og med brukt EL tester..men blir ikke klok på di heller :S Noen dager får jeg bare en strek (teststreken) og så litt strek..og så litt mer strek..men ingen heeelt sterke liksom.. Kanskje jeg ikke får EL denne pp rett og slett!! Håper du får noen svar av noen andre som gjør deg klokere :)
Babylove(^^,)GRAVID Skrevet 4. oktober 2009 #3 Skrevet 4. oktober 2009 Jeg er alltid øm i siden når jeg ska ha el, å så har jeg en del el-slim. Så når jeg skal på do å tisse så kan ikke jeg "ta i" liksom, for det gjør litt småvondt i siden. Tester aldri etter el da jeg merker det gått
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå