Gå til innhold

I min egen verden...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg går rundt i min egen verden i disse dager. Hadde eggløsning for 3 dager siden og klarer ikke tenke på annet enn hva som kanskje foregår inne i meg akkurat nå. Håpe håpe håpe!

Huff! Og jeg er bare i 1. pp.....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ååååå..det høres så kos ut å være i en egen liten verden. En egen liten imaginær boble :)

Håper at du får beholde den i hele ni måneder

Stooooor klem

Skrevet

Hehe, kjenner meg godt igjen i beskrivelsen... Jeg er også i 1 pp og helt oppslukt i min egen kropp og symptomer... Håper vi begge får full klaff på første forsøk:) Lykke til!

Skrevet

Klarte det i 1. pp sist, så blir nok ganske skuffet hvis det ikke blir like lett denne gangen.

 

Lykke til dere også:)

Skrevet

Kjenner meg veldig igjen i det du skriver ;O) hadde også EL for 3-4 dager siden, og tenker kun på om det skjer noe denne pp'en. Men er redd for å håpe for mye og!

 

Lykke til!

Skrevet

Henger meg med på denne altså. Jeg hadde også el for 3 dager siden...og tenker masse på om det har gått. Det gikk på 1.pp de andre to gangene jeg har vært gravid. Mistet forrige måned veldig tidlig, men vi prøver på'n igjen med en gang (også har jeg en skjønn datter på 1,5 år) Håper at alt går bra denne gangen. Lykke til alle sammen. Blir spennende å følge dere :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...