Kinemor69 Skrevet 29. september 2009 #1 Skrevet 29. september 2009 Hei jenter, Jeg har nå prøvd å ringe Nordica ett par dager, men kommer ikke igjennom på tlf. (+4533257000). Har også sendt mail, men ikke fått svar på den heller. Er det noen som har ett annet tlf.nr.? Jeg skal igang m min andre IVF til helgen, men husker ikke om jeg skal begynne m sprøyter dag 1 eller dag 2? Anyone knows??
1prinsesse+1i magen Skrevet 29. september 2009 #2 Skrevet 29. september 2009 Jeg fikk beskjed om å begynne på sprøyter på dag 3.. Men, det er riktig telefonnr., rart du ikke får tak i de. Og mail har jeg alltid fått svar på innen kort tid. Veldig rart.. Jeg var på CFC for 1,5 uke siden, og da tok de tlf med en gang når jeg ringte, og de svarte fort på mail..
Ugla er mamma! Skrevet 29. september 2009 #3 Skrevet 29. september 2009 Kan ikke hjelpe med spørsmålet, men jeg har og sendt mail dit rett før helgen uten å få svar. De svarer vanligvis samme dag.
Pollyanna67 Skrevet 29. september 2009 #4 Skrevet 29. september 2009 Jeg snakket akkurat med dem på telefonen (det telefonnummeret du har) og de svarte med en gang. Så jeg tror du bare må ha hatt uflaks. Prøv igjen du! Ellers fikk jeg også beskjed om å starte med sprøyter på syklusdag 3.
Alene35 Skrevet 30. september 2009 #5 Skrevet 30. september 2009 Er Nordica og CFC samme plass? Beklager er ny i gamet og pugger forkortelser så det jomer enda ;-)
Pollyanna67 Skrevet 30. september 2009 #6 Skrevet 30. september 2009 Nordica skiftet navn til Copenhagen Fertility Center (CFC) for en tid tilbake.
MissTaurus Skrevet 30. september 2009 #7 Skrevet 30. september 2009 Hei E-post adressen er : [email protected] Får alltid raskt svar. Har samme tlf nr som deg. Jeg har alltid fått svar eller så har de ringt meg tilbake.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå