Gå til innhold

Nå er det snart vår måned jenter!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og vår tur!

 

Selv har jeg jo selvfølgelig termin på månedens siste dag, men likevel!

 

Lykke til alle sammen!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det blir så spennende! Dette er mitt andre barn, og jeg er nesten mer spent enn første gang..

Jeg har termin 13 oktober, så det "kan" jo skje når som helst, men regner med jeg går nesten til termin. Sist fødte jeg fem dager før.

Skrevet

Er også veldig spent! Venter også nr 2, den 15. oktober. Men gikk 3 dager over med han, så håper hun her melder sin ankomst noe tidligere...! :)

 

 

Skrevet

Spent jeg også. jeg har termin 2, oktober så det nærmer seg veldig her også nå. Gleder meg sånn til å hilse på han:)

Skrevet

Her ventes det som bare det! Har termin 8. oktober, og det er bare 13 dager til i dag:-))))) Gikk 4 dager over ul termin sist, 2 dager over menstermin. Håper jeg ikke går lenge over denne gangen heller. Er så spent på gutten her inne. Utrolig rart at jeg skal få hilse på han om bare noen dager! Og så rart at det kan være om 2 dager, eller 11 dager, eller 20 dager, hvem vet;-)

Skrevet

Ja, det er helt utrolig. Kan ikke tro det er sant at jeg/vi har kommet så langt i svangerskapet. Er fortsatt så fjernt for en førstegangsfødende som meg. Resten av livet mitt skal jeg faktisk leve med ansvaret for minimum ett barn! Heeelt absurd! Synes ikke det var lenge siden jeg var så glad for å ha kommet over på 2. trimester, eller tok testen for den saks skyld.

2 uker igjen til termin den 10. oktober! Innenfor de neste 4 ukene kan det skje NÅR SOM HELST!! *HJELP* :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...