Gjest Lykkeliten2 Skrevet 24. september 2009 #2 Skrevet 24. september 2009 en dyson er det beste. Verdens beste stoevsuger for min del
mamma1980 Skrevet 24. september 2009 #3 Skrevet 24. september 2009 ja jeg syntes i alle fall det. vi kjøpte en slik de hadde på netthandelen og den sugde mye mere enn den vi hadde før.(alle støvsugere er jo ulike på suginga da) samt at det var så lett uten pose å bare kaste det rett i søpla for så å bare ta på boksen igjen for derretter å støvsuge videre. spare jo på utgiftene på å slippe å kjøpe poser hihii
Hufsla Skrevet 24. september 2009 #4 Skrevet 24. september 2009 nei, myye bedre:-) Man slipper å bytte poser, ergre seg over at den suger dårlig pga halvfull pose, og man kan plukke ut ting som havner i støvsugeren ved et uhell. Jaja, vet ikke om man kan det på alle, men på min elektrolux kan man det. Er bare å tømme beholderen å støvsuge videre. Trenger ikke å passe på at man har poser. Nei, jeg går aldri tilbake til poser igjen!
Joikaboll@ Skrevet 24. september 2009 #5 Skrevet 24. september 2009 Vi er superfornøyde med vår blå monster dyson.
Anonym bruker Skrevet 24. september 2009 #6 Skrevet 24. september 2009 Vi hadde en poseløs støvsuger. Vi var kjempe fornøyde med den, helt til vi fant ut at filtere ofte ble fult. Å bytte dette kostet mye mer enn å kjøpe mange poser til en annen støvsiger. Man kunne vaske dette filteret, men mange ganger gikk det ikke og det gikkk utover sugeevnen. Vi endte opp med å kjøpe en billig støvsuger, med poser igjen. Her i huset så er den i bruk hver dag. mener min gamle svigerfar byttet fra poseløs til posestøvsuger også. Men jeg ønsker meg poseløs våt/tørr støvsuger. Pappa har en på jobb og den er veldig bra. Vi har samme merke på jobb også, men en mindre kraftig. Den er også bra, men ikke like imponerende som pappas. Vet bare den er gul, aner ikke merke.
Joikaboll@ Skrevet 24. september 2009 #7 Skrevet 24. september 2009 Rengjøring av filteret og tømming av beholderen er selvsagt viktig for å opprettholde best funksjon. Vi tømmer beholderen etter hvert bruk og filteret renses 1-2 ganger i uka.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå