ღPrinsesse&Prinsemammaღ Skrevet 23. september 2009 #1 Skrevet 23. september 2009 har en unge på 2 år,så har vært gjennom dette før,men så fort man glemmer:) hadde eggløsning for en uke siden (tror jeg)ca dag 12.... og i beg av denne uken har jeg fått litt uren hud i ans. pleier aldri å ha det! og har smerter i underlivet.. sånn når jeg strekker meg eller kommer borti eggstokkene nesten... men dette er første eggløsnign etter pille slutt så håper jo vedlig sterkt at jeg er gravid å har bare lyst til å ta test,men vet at jeg blir litt skuffet hvis jeg ikke er,selvom det er vanlig at det går noen mnd etter pille slutt:) tror dere at jeg faktisk kan ha blitt gravid alt,og hvor mange dager før ventet mens kan testen vise positiv?? forrige gang var det 2 dager før tro jeg:) takker for alle svar:-D er såå spent!!!!!!
nikitaa90 Skrevet 23. september 2009 #2 Skrevet 23. september 2009 Jeg har dessverre MINDRE peiling enn deg, men uansett; masse lykke til!
ღPrinsesse&Prinsemammaღ Skrevet 23. september 2009 Forfatter #3 Skrevet 23. september 2009 hehe,takk! føler meg jo litt teit siden jeg har vært gjennom det for ca 3 år siden,men guriland som man glemmer når tiden flyr;)
nikitaa90 Skrevet 23. september 2009 #4 Skrevet 23. september 2009 Teit skal du ikke føle deg ) Jeg er forvirra selv skjønner du og jeg har også vært gravid før.. Det er ca 3 år siden.. Men tok abort den gang. Men husker jo symptomene.. LIKEVEL føler jeg meg blank hehe
ღPrinsesse&Prinsemammaღ Skrevet 23. september 2009 Forfatter #5 Skrevet 23. september 2009 Godt vi er flere da:-) Jeg har liksom bare ikke så god tålmodighet:) Vil jo så gjerne vite det nå,men er jo redd det er noe jeg bare innbiller meg,og det hadde jo vært litt for godt til å være sant skulle det skjedd så fort:) men men.. tiden vil jo vise:)
Frk Marge Skrevet 23. september 2009 #6 Skrevet 23. september 2009 ble gravid på første EL etter jeg kutta ut p-piller når jeg var 23 fikk også beskjed om at jeg måtte belage meg på å vente en stund...
ღPrinsesse&Prinsemammaღ Skrevet 23. september 2009 Forfatter #7 Skrevet 23. september 2009 ai ai,da kan det jo være håp da:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå