MiniMe&Dr.Evil Skrevet 19. september 2009 #1 Skrevet 19. september 2009 Hei hei! Har dere noe symptomer? Mine er: litt ømme pupper ( noe jeg noen ganger har før tr ), litt mer trøtt og sliten på dagen trass gode 8-9 timers søvn, plutselige bølger med småkvalme i 4 dager nå, og når jeg kjenner på livmortappen så er den veldig høyt oppe og ikke åpen. IKM er på mandag, og i forrige pp var livmortappen veldig lav og åpen to dager før IKM. Vil ikke teste meg før mandag, har ingen strimler igjen og orker ikke kaste bort penger denne pp. :-)
mamma til blå 2010 og rosa 2016 Skrevet 19. september 2009 #2 Skrevet 19. september 2009 hei... har ikm på fredag jeg da, så er jo en uke til å vente. har de siste dagen vært små kvalm, kommer og går flere ganger i løpet av dagen, men kasta opp en gang torsdag kveld. har fått utflod nå i dag. har og hatt stikkinger, murringer og vært litt øm nederst i magen de siste dagene. har ikke ømme pupper, men hadde ikke det før uke 6-7 eller noe sist. vet ikke helt hvordan jeg skal tolke det, for kan og være helt tilfeldig. og jeg husker ikke om jeg hadde noen av disse tinga før ikm før jeg ble gravid, for nå forrige gang (1 mens etter ma) så hadde jeg ikke noe sånt før ikm. får bare vente å se om det går over eller hva som er grunnen. lykke til på mandag
MiniMe&Dr.Evil Skrevet 19. september 2009 Forfatter #3 Skrevet 19. september 2009 Er over 5 år siden jeg ble gravid sist, så jeg husker ingen ting fra den gang. Et annet "syntom" er at jeg er hard i magen, og plutselig får diarè. Jeg har aldri diarè, så det er hvertfall veldig uvant for meg. Stikker også litt i brystene, helt øverst liksom. Jeg synes omtrent alt med prøvingen er slitsomt, både fysisk og psykisk. Føler jeg har så stort press på meg selv for å bli gravid, og leter etter symtomer hele tiden etter eggløsning. Får håpe tr holder seg unna og at jeg får en bolle i ovnen :-) Lykke til til deg og!! :-)
Skoobidoo Skrevet 19. september 2009 #4 Skrevet 19. september 2009 Her er det ingen symptomer enda iallefall... jaja.. Det er nesten like greit! Blir jo gal av å gå og kjenne etter... Prøver å ta det som det kommer, men er så utroooolig vanskelig når man har så sinnsykt lyst på en spire ;-)
yr<3 med 2 gutter! Skrevet 19. september 2009 #5 Skrevet 19. september 2009 Har hatt en del stikking og murring nederst i magen den siste uka, vært trøtt og slapp. Det siste har jo sikkert med at jeg har hatt en kjedelig og langvarig influensarunde. Ja, ja. Ei uke og en dag igjen til IKM, - det blir lange dager. Jekker meg ned med å tenke at "jeg er sikkert ikke gravid", men... Det som skjer, det skjer, og den som lever får rogn. Eller noe sånn. Ha ei fortsatt finfin helg, jenter!
¤Kab&snuppene2006&2010¤ Skrevet 19. september 2009 #6 Skrevet 19. september 2009 Ikke noe symptomer... hadde masse murring noen dager etter el,men nada nå..er ikke optimistisk. Har vel IKM sånn ca neste helg.
Indigo 08-10-13 Skrevet 19. september 2009 #7 Skrevet 19. september 2009 Jeg har IKM på mandag, men har hatt positiv test sia sist søndag:) Har ingen symptomer egentlig, annet enn murringer som kommer og går. Av og til er de sinnsyk vonde. Sterkere enn vanlige mensmurringer. Sånn husker jeg det var forrige gang også.
MiniMe&Dr.Evil Skrevet 20. september 2009 Forfatter #8 Skrevet 20. september 2009 Jeg klarte ikke å vente til i morgen, så tok en CB i dag og den viste bare en strek ellers blendahvit. Har jo IKM i morgen så vet jo at selv CB ikke trenger å slå ut før i morgen, men mistet håpet da den ikke viste gravid idag. Ja, ja. Da er det bare å vente på tr og se om den kommer eller ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå