Gå til innhold

Dere som har problemer med å bli gravid


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sliter med å få nr 2, brukte 2,5 år på førstemann, så nå har jeg bestemt meg for å dra til legen min. Så lurer da på hva som skjer hos legen første gang? Får jeg noe hjelp, eller får jeg bare "gode råd"?

 

Håper dere skjønner hva jeg mener=)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ettersom dere brukte lang tid på første mann vil jeg anta at dere blir henvist til det sykehuset nærmest dere. Vi bor i Akershus og ble anvist til Ahus først, deretter Rikshospitalet. Ble tatt godt vare på hos alle sammen og de svarte på alle mulige spørsmål vi hadde.

Hvor lenge har dere prøvd å få nr 2?

Skrevet

Takk for svar!

 

Jeg sa jo aldri noe til legen min om at vi prøvde så lenge, det var kanskje dumt.. Nå er minstemann 13 mndr, å vi satte i gang 4 mnd etter han kom til. Begynte med eggløsningstester for 6 mndr siden for å se om vi kanskje da kunne klare det, men nei.

Skrevet

Skjønner.. Vel, ta kontakt med legen din så blir dere sendt videre :) Man føler seg litt som en sånn pakkepost i den runden der, men det kan jo være verdt det! Er det for mange i allefall, om ikke for meg. 4 år uten hell.

Men det ordner seg :) Lykke til!

Hvis du vil, kan du jo lese litt inne på "assistert befrukting" forumet. Der er det masse info :)

 

Hold meg oppdatert da ;)

 

Klem

Skrevet

Skal holde deg oppdater=)

Lykke til du også!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...