Gå til innhold

Forvirret...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg var paa ultralyd for tre uker siden og da maalte legen det til at jeg var 6 uker. (innvendig ul). Den var rundt 4 mm.. Har vaert paa ny ul i dag (utvendig) og da maalte han legen 17,5 mm.. Men han fant igjen hjertelyd. Er det fortidlig aa se hjertelyd med utvendig ul? Grunnen til ny ul er at jeg har hatt smaa bloedninger.. Kun naar jeg er paa do, ser ut som blanding mellom mens og litt brunaktig utflod.

 

Foerste ul jeg var paa satte legen termin til 20.4, men da skulle jo bebis vaert stoerre naa? Kanskje han regnet litt feil? Har ikke tenkt saa mye paa det foer jeg begynte aa bloe litt i gaar morges..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet ikke hva som er vanlig men;

Jeg har selv hatt flere blødninger i svangerskapet, det viser seg at det er veldig vanlig. Morkaken ligger nedover, forhåpentligvis vil den vokse seg opp sammen med livmoren.

 

Vi var på ul da jeg var 6+ 4, utvendig ul, da så de hjertelyd. Også på innvendig ul 8+ 6 og 10+6 så de hjertelyd..

Skrevet

Hej..

 

Alle barn er jo forskjellige da.. dem vokser litt forskjellig alle sammen, det er ingen som sier at babyen er nøyaktig så å så stor. SÅ lenge dem ser at ungen din har det bra.. så kommer ungen når hun/han er stor nok.. lykke til

Skrevet

normalt og høre hjertelyd for første gang hoss legen er ca uke 14 :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...