nanna 32 GRAVID:-) Skrevet 13. september 2009 #1 Skrevet 13. september 2009 imorges skulle jeg starte med testingen,ettersom ikm er på tirsdag. MEEEN,der var TR oppmøtt ja:-( humøret er idag på bunn.. hadde ingen symp på at TR var på vei,som jeg bruker å ha heller,så jeg ble nesten overrasket på at den var der.. syte syte her nå,men humøret bedrer seg etterhvert,bare ikke idag:-) håper det går bedre for dere andre som er i testerus i denne tiden:-) lykke til:-)
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 13. september 2009 #2 Skrevet 13. september 2009 Æsj, så frustrerende!!! Like kjedelig hver gang tanta finner ut at hun skal dukke opp. Krysser alt jeg har for at dette er siste gang du ser henne på en goooood stund:) *Trøsteklem*
nanna 32 GRAVID:-) Skrevet 13. september 2009 Forfatter #3 Skrevet 13. september 2009 ja,det er veldig frustrerende:-( tusen takk for trøsteklemmen,det hjelper å få litt trøst på en sånn dag:-)
Ella-83 Skrevet 13. september 2009 #4 Skrevet 13. september 2009 Jeg har bare startet 3 pp nå og ble ganske irritert da TR dukket opp. Hadde jo hatt sex rundt EL og følte liksom på meg at noe var på gang, men neida.. det var det ikke. Så det er tydeligvis ikke nok å ha sex ved eggløsning, men det er mer som må klaffe. Tror nok jeg kommer til å bli ganske frustrert etterhvert jeg også hvis jeg ikke lykkes snart. Det virker som det er så mange som bare slutter på pillen og vips så er de gravide. Også bygger man kanskje opp en urealistisk forventning i hodet om at det vil skje deg også. Det er faktisk mange som prøver lenge også, men de sier det kanskje ikke så høyt? I mange år stresser man veldig med å ta piller til eksakt riktig tid for at man ikke skal bli gravid og så når man endelig bestemmer seg for at det er det man ønsker, ja da skjer det ingenting. Typisk. :-( Det hadde vært så greit å bare kunne si "Ehh.. Jeg tar en sånn baby nå jeg" og så ble man gravid. Hehe.. Lykke til med denne pp da!
nanna 32 GRAVID:-) Skrevet 13. september 2009 Forfatter #5 Skrevet 13. september 2009 hehe:-D stemmer bra det der ja Ella-83:-) vi hadde sex hver dag fra TR dro tom 2 dager etter EL,så jeg også trodde det endelig hadde klaffet. bruker å ha murringer i korsryggen og magen noen dager før TR kommer,men det hadde jeg ikke denne gangen,derfor ble jeg rett og slett paff da tanta kom:-( ønsker deg også lykke til:-) krysser fingrene for at vi slipper å vente så lenge til spira sitter jeg:-)
J -76 Skrevet 13. september 2009 #6 Skrevet 13. september 2009 Æsj da, kjenner den følelsen! Lykke til i neste pp!
spirehåp Skrevet 13. september 2009 #7 Skrevet 13. september 2009 skjønner deg godt!! syns synd på deg selv idag, så skal du se motet kommer igjen snart:)
nanna 32 GRAVID:-) Skrevet 13. september 2009 Forfatter #8 Skrevet 13. september 2009 takk jenter:-) dere er gode å ha. fant ut at neste ikm er på bursdagen til sambo,så da håper jeg på en positiv test i bursdagsgave:-) det blir extra med kos denne pp;-) krysser fingrer og tær for verdens beste bursdagsgave til min kjære:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå