<3OSS<3 Skrevet 13. september 2009 #1 Skrevet 13. september 2009 og enda ingen TR. Mistet mens når jeg hadde p-staven og den vil visst ikke komme igjen. Har ømme brystvorter, stikninger i livmoren og ubehag ved samleie (som om han kommer borti livmoren). Men ikke hatt noen tegn til el og heller ikke positiv el test. Lurer på om dette kan være tegn på at TR er på vei? Er jo så lenge siden jeg hadde den at jeg ikke husker hvordan det var Men har aldri vært plaget med menssmerter eller PMS før.
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 13. september 2009 #2 Skrevet 13. september 2009 Har du tatt graviditetstest da? Kan jo hende at det er en liten på vei allerede;) Hvis ikke så krysser jeg fingrene for at TR kommer snart! Masse lykke til!
H&M pluss tre små Skrevet 13. september 2009 #3 Skrevet 13. september 2009 Hei! Deler nesten det samme som deg, men jeg tok ut spiral. Venter og venter men foreløpig så skjer det ingenting. Hm! Får vel smøre oss med tålmodighet selv om det kan være vanskelig. Har du forresten tatt en test? Det har ikke jeg for jeg har ikke så stor tro på at jeg er gravid. Men typisk at det skjer he he. Er dette ditt første kommende barn? Lykke til!!!!!
<3OSS<3 Skrevet 13. september 2009 Forfatter #4 Skrevet 13. september 2009 Tviler på at jeg er gravid i alle fall. Har to fra før, men dette blir med "ny" mann så jeg er belaget på å vente litt... Men hadde jo vært kjekt om TR hadde kommet da, så jeg vet at ikke kroppen min bare har gitt opp Ville dere gått til lege hvis den ikke hadde dukket opp etter hvert? Ev hvor lenge ville dere ventet?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå