Gå til innhold

Det river i høyre eggstokk av og til.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vet at det kanskje er et litt rart spm, men av og til når jeg strekker meg eller vrir meg, så kjenner jeg at det river i den høyre eggstokken..

Ikke vet jeg om at det er et tegn på graviditet heller.. Eggløsning skal det ikke være for jeg venter mensen om 3 dager.. Bruker heller aldri å ha menssmerter.

 

Lurer bare på om at det er noen av dere som har kjent noe lignende før og kanskje vet hva det kan være :)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg leste at smerter fra ene siden (eggstokkområdet) kan være fordi det utløses progesteron de første 4 mnd av svangerskapet. Jeg kjenner stikk fra ene siden selv, men jeg har ikke merket at det er når jeg strekker meg eller vrir meg.. Kanskje du er gravid? Hvis det er tre dager til ikm ville jeg tatt en test : )

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...