ms.førstegang Skrevet 10. september 2009 #1 Skrevet 10. september 2009 Ja, jeg har vært hos legen. Og til min store fortvilelse så begynte jeg å blø nå i morges, helt ferskt blod.. Tok med den positive testen til legen, og sa at jeg hadde begynt å blø. Hun tok GU på meg alikevel, og sa at det var en del blod der, og hun anslo at jeg ca var 6 uker på vei. Grunnet str. på livmor. Men, hun begynte da å jatte i at halvparten av graviditeter ender med abort å bla bla bla. Så jeg antar vel at jeg har en SA. Sitter å stoooor tuter her..
♥Koseklumpen-3 barnsmor♥ Skrevet 10. september 2009 #2 Skrevet 10. september 2009 Uffa meg! Føler med deg. Håper det ikke er det da. Sender deg en stooooor trøsteklem.
Blomst90 Skrevet 10. september 2009 #3 Skrevet 10. september 2009 Det er ikke alltid blod betyr abort. Tenk så mye som skjer inni magen din for tiden, ofte er blod helt ufarlig. Kroppen har mye å tenke på, og det kan være flere grunner til at en begynner å blø. SA er naturligvis det første som slår en ved blødning, og aborter skjer jo også, men man må ikke la alt håp renne ut selv om man blør. Ikke før man er sikker i alle fall. Kanskje er det en fighter der inne som ikke vil gi seg. Lykke til!!
ms.førstegang Skrevet 10. september 2009 Forfatter #4 Skrevet 10. september 2009 Nå har jeg nesten sluttet å blø!:-S 4 dråper i bindet siden kl. 16:45... skjønner ingenting!
3barnsmor? Skrevet 10. september 2009 #5 Skrevet 10. september 2009 bestill tidlig ul om 14 dager eller noe.
Bumblebeee Skrevet 11. september 2009 #6 Skrevet 11. september 2009 Hør med legen om ikke du kan få måle Hcg. Måles da med to dagers mellomrom, og Hcg skal doble seg på denne tiden. Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå