gro4 Skrevet 10. september 2009 #1 Skrevet 10. september 2009 Etter litt fram og tilbake, har vi funnet ut at vi vil prøve å lage et kjærlighetsbarn sammen. Jeg sluttet med pillen for to måneder siden, så nå håper vi på at systemet skal være igang! Jeg har to prøverørsbarn fra før på 6 og 9 år, men min nye mann har ikke barn så det er ekstra spennende for han. Jeg er snart 39 år og han er faktisk bare 24. Kjærligheten går sine egne veier tydeligvis :-) Kjekt at det finnes et sånt forum hvor man kan treffe andre i samme situasjon. Vil bare ønske dere alle en fin dag!
Mamma'n til Andreas og knøttet Skrevet 10. september 2009 #2 Skrevet 10. september 2009 Hei Gro... Du er da ikke gammel og mannen din er da ikke for ung.. Selv er jeg 37 og er godt gift med min mann som er 25... Vi har ett barn sammen. Vi ønsker oss flere barn. Men det ser ut til at det skal ta litt tid også denne gangen. Uansett gleder vi oss over gutten vi har idag. Skulle ikke vært foruten.
gro4 Skrevet 15. september 2009 Forfatter #3 Skrevet 15. september 2009 Hei mamma'n til Andreas :-) Det er faktisk kjekt å høre at det er flere som oss der ute.... Det er jo stunder vi lurer på om vi er gale som satser på dette forholdet, men kjærligheten er sterk og vi har det veldig fint sammen. Og det er vel det som teller? Brukte du lang tid første gangen du ble gravid da`? Dere må iallfall ha masse lykke til med babyprosjektet, så skal du se vi går rundt med store mager neste år begge to ;-) Gro
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå