Gå til innhold

Satt inn 2 frosne egg på fredag... :) Hvordan er prosedyren hvis jeg er så heldig å teste positivt om 10 dager?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk beskjed om at de ringer på torsdag 17 sep, for å høre hva graviditetstesten sa.

Så da dukket det opp noen spørsmål når jeg fikk tenkt meg om; hvis den er positiv, hva skjer da? Vil det bli tatt UL for å se om det er 1 eller 2? Eller må jeg vente til uke 7 for å se om hjertet/hjertene banker?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi holdt til på riksen, og der tok vi blodprøve. Da jeg ringte inn for resultatet, ble det satt opp time til tidlig UL ved riksen den gangen jeg testet positivt. Er vel litt forskjell fra sted til sted tror jeg, men vi hadde ikke UL før uke 9.

Lykke til i rugetiden!!

Skrevet

vi måtte vente til uke 7 for å se hjerte banket. Jeg tok kontakt med fastlegen min, så opprettet hun en svangerskapsjournal og tok urin og blodprøve. Men så bor vi i en annen by i forhold til der ivf avdelingen er:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...