Gå til innhold

Hva syns dere om navnet Fabian??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå har jeg lest denne navneboka inn og ut 1000 ganger... Men finner ingen guttenavn vi liker...

 

I dag leste jeg høyt noen navn til min kjære, i det jeg sa Fabian sa vi i kor, det var jo litt fint...

 

Hva syns dere om det?

Passer det sammen til storesøster Helene?

Helene og Fabian??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fabian er et fantastisk fint navn!! Jeg synes det er kjempekoselig :-) Passer helt fint til Helene og!!

Skrevet

Anser det som et skjellsord - "Fy Fabian"...

 

Men Fabian Stang har jo klart seg fint, så det er jo absolutt brukandes.

 

Skrevet

Helene og Fabian passer bra. Fabian Stang har normalisert navnet, men ennå er det ikke mange som heter det. Fint navn.

Skrevet

Jeg synes Fabian er litt pinglete.

Skrevet

litt enig med vipsen egentlig...synes mange guttenavn er litt feminine for tiden...pluss at jeg kjente en golden retriever som het det, så for meg er det litt "hundete" uansett. ;-)

 

men det viktigste er jo at dere blir enige om et navn dere liker da! og gjett om vi vet hvor vanskelig det er, hehe...

Skrevet

syns det er et pent navn som står bra til helene :)

Skrevet

Gratulerer med flott navnevalg!!! Jeg har alltid ment at Fabian er ett av de fineste navnene vi har (selv om...eller litt fordi... det er sjeldent). Det er et veldig vanlig navn i f.eks italia (Fabiano).

Jeg syns det ligger i samme gate som Adrian...(en av mine store favoritter). Er for tiden i tvil selv mellom de to flotte navnene Adrian og Gabriel :-)

 

Skrevet

Er det noedvendlig aa komme med slike negative innlegg?

Skrevet

Syns ikke noe særlig om Fabian. I min dialekt bli det også brukt som erstatning for banneord. Men alle har sikkert ikke den assosiasjonen?!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...