Gå til innhold

Trøtt av dette


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

 

Trenger bare å få ut litt frustrasjon i et forum der jeg forhåpentligvis får litt støtte og sympati. Er 10+2, sykemeldt pga blødning i uke 9. Har vært på ultralyd to ganger siden, og alt er i orden, heldigvis.

Men jeg går rundt og føler at jeg skal kaste opp hele tiden! Har MASSE luft i magen, ingen matlyst og enorm spyttproduksjon i munnen, noe som gjør at alt jeg spiser eller drikker blir "liggende" igjen i munnen som en ekkel smak. Sover dårlig om natten siden jeg våkner flere ganger og må på do, våkner tidlig og får ikke sove igjen.

Alt er pyton i dag. Vil bare at kvelden skal komme slik at jeg kan legge meg med god samvittighet.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

uff da, stakkar deg... Hørres ikkje mykje kjekt ut! du får prøva å trøsta deg me at så lenge ongen har da bra så får man tåla at me sjøl har da litt fælt innimellom, forhåpentligvis så e da forbigåande og du vil føla deg bedre om nåken dagar! lyye te iallefall =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...