Gå til innhold

skuff, skuff,skuff..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Dette skulle bli den STORE prøve mnd, med håp om et herlig sommerbarn. Men nå ser det heller mørkt ut, ting tyder på eggløsning 5.september, med dertilhørende hopping i høyet dagene før og etter.

 

Men nå skal visst mannen, som skulle være hjemme en mnd. Reise på jobb på mandag 31.. og bli vekke i et uvisst antall dager, sikkert minst tre uker. Så jeg gir opp hele greien!!!!!!!!!!!!!!! Dette er bare teit og dumt og fælt.. u name it!

 

Skuffet, er vel bare forbokstaven. I tillegg har jeg ikke sett noe særlig til han de dagene han har vært hjemme.. mindre enn to uker. HUFFA!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oida, ja da skjønner jeg at du mister motet!! Det er ikke mulighet for at du kan besøke han på "jobben" en natt rundt eggløsning da? Altså, rett og slett reise etter han.. Men hvis han skal være så lenge borte, så skal han sikkert langt av sted.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...