Turbojenta og lillesøster Skrevet 24. august 2009 #1 Skrevet 24. august 2009 Har bare et lite spørsmål, jeg har IKM idag og angrer såå på at jeg ikke testet på morgenurinen. Hadde liksom sagt til meg selv at jeg denne gangen skulle vente til TR kom, siden jeg før helgen og i helgen har hatt smerter som ligner svært på menssmerter og hadde igrunn gitt opp håpet denne pp. Så blir man bare såå utålmodig likevel, ARG! Hvor stor er sjansen for at testen viser korrekt resultat når det ikke er på morgenurin? Blir smågal her, hehehe
solstråla har fått nr.2 Skrevet 24. august 2009 #2 Skrevet 24. august 2009 Jeg har IKM i dag. Testet i formiddag, og den var positiv!!! Lykke til med testingen:)
Turbojenta og lillesøster Skrevet 24. august 2009 Forfatter #3 Skrevet 24. august 2009 Så gøy!!! Gratulerer så mye! :D
-68mamma Skrevet 24. august 2009 #4 Skrevet 24. august 2009 Hadde nok ventet til imorgen og fått et sikkert svar (og ikke kastet bort en test :-)
Turbojenta og lillesøster Skrevet 24. august 2009 Forfatter #5 Skrevet 24. august 2009 Ja vurderer det virkelig å vente noen dager til! er ikke helt 100% sikker på at dette er IKM siden syklusen er litt rar for tiden, så får prøve å vente så lenge jeg kan, er bare litt utålmodig hehe!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå