Gjest Skrevet 24. august 2009 #1 Skrevet 24. august 2009 Har noen noe erfaring med å bli gravid etter å ha tatt ut hormonspiral?? evt hvor lang tid før graviditet kan skje?? skal til legen på torsdag å ta ut spiralen for å så å prøve å bli gravid.
nanna 32 GRAVID:-) Skrevet 24. august 2009 #2 Skrevet 24. august 2009 hei:-) du kan bli gravid med en gang etter å tatt ut h.spiral. jeg tok ut min i mai og er i min 4 pp,men det er mange som blir fortere gravid enn d:-) lykke til med prøvingen:-)
MissMe*med*lillegutt Skrevet 24. august 2009 #3 Skrevet 24. august 2009 Hei Jeg tok ut min hormonspiral i begynnelsen av mai.. 9.mai fikk jeg mensen og ble gravid med en gang:) Hadde ikke kommet ordentlig igang med prøvingen engang.. hehe Er nå 14+2 Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå