<3 15mnd, lyst på en til <3 Skrevet 23. august 2009 #1 Skrevet 23. august 2009 hei. jeg er førstegangs gravid og veldig nervøs... ifølge det jeg har lest om terminsetting ol er jeg 5uker på vei. vi fant det først ut nå på fredag! jeg er redd fordi jeg den siste uken har ligget med influensa, og har lest att det er farlig for babyen att mor har feber de første ukene av svangerskapet! noen som vet noe mer om dette?
Gjest Skrevet 23. august 2009 #2 Skrevet 23. august 2009 Regner med du har tatt paracet hvis feberen har vært over 39 og da bør det ikke være noen fare...=) Lykke til videre og kos deg med spiren=)
<3 15mnd, lyst på en til <3 Skrevet 23. august 2009 Forfatter #3 Skrevet 23. august 2009 ok, ja har holdt den nede med febernedsettende. vi har bestemt oss for å vente de første 3mnd med å fortelle familie og venner, så det er godt å kunne få litt tilbakemld her inne:)
:) Glad 83 Skrevet 23. august 2009 #4 Skrevet 23. august 2009 Jeg er litt over 5 uker og har vært syk i tre dager nå.. Bare å passe på at feberen ikke blir for høy. Ta paracett, ikke ibux, når temperaturen stiger, så skal det nok gå bra.. Lykke til!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå