Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har gått rundt og tenkt på dette navnet et par dager nå, og syns faktisk det er kjempefint! :-) Susanna liker jeg ikke, men Sanna syns jeg er pent :o)

 

Ikke noe jeg kunne valgt til en fremtidig datter, pga av Adriana og Sanna blir litt for likt... AdriaNA og SanNA

Skrevet

Synes egentlig det er veldig fint, men får litt assosiasjoner til kallenavn!

Skrevet

Jeg liker sånne ''kallenavn-navn'';-p som Tilla, Milla, Sanna, Tilda, Cilla :) Syns de er så søte :o)

Skrevet

Sanna er flott. Vi har det på listen men tviler på det når helt opp. Jeg synes det er en god versjon av Hanna. Kanskje litt mer stilig enn Hanna for det er forferdelig vanlig. Mange her inne påstår at det er som ett kallenavn for Susanna, men Susanna er ikke fint og heller har jeg ikke møtt enn Susanne eller Susanna med kallenavn (men så har jeg bare møtt 3 av dem i livet).

Skrevet

Sanna er fint, men liker bedre Sanne eller Nanna

Skrevet

Sanna er koselig. (Liker nok Sanne enda et hakk bedre.)

Skrevet

Det blir bedre og bedre dess mer jeg hører/ser det. Føler fortsatt at det er litt kallenavn aktig på samme måte som Mille/Milla/Thias/Niko osv.

Skrevet

Sanna eller Sanne synes jeg er veldig fine navn:-)

Skrevet

Kjempesøtt navn, tenker på det selv. til lillesøster til nora :o)

 

Skrevet

Jeg liker det veldig godt. Mye bedre enn Sanne (siden vi var inne på det) fordi sistnevnte er et etternavn for meg.

Skrevet

Sanna er kjempekoselig og søtt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...