Gå til innhold

Friluftslivglad høst-/vintermage 30+?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noken her som har termin høst/vinter 2009/2010 som er glad i å ver ute? Det er jo fantastiske turmuligheter her i Trondheim med fleire åpne hytter i bymarka (med servering), flotte Ladestien m.m. Eg har termin i november, så det blir nok trilleturar i starten, men kanskje pulkturar i bymarka utpå våren? Noken som har lyst å bli med?

 

Førstegangsfødande 76-modell.

  • 4 måneder senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei, jeg vil gjerne være med:) Lenge siden innlegget ble skrevet, men kanskje aktuelt fremdeles?

  • 3 uker senere...
Skrevet

Topp!

Lenge sidan eg har vore inn på denne sida. Kjekt at du blir med på trilleturar! Jenta vår er 3 mnd no og vi har vore mykje ute på tur. Bur du i Trondheim?

 

 

Skrevet

Supert! Jeg bor i Trondheim, på Byåsen. Har termin i disse dager, og håper å være klar for tur snart etter fødsel:) Da er det hyggelig med følge! Bor du i Trondheim?

Skrevet

Hei :-) Jeg er også gjerne med på trilleturer. Har ei jente på 3 uker men har vært lite ute enda pga kulda. Bor på Ranheim.

 

71-modell

  • 2 uker senere...
Skrevet

Så bra! Nå er minstemann kommet til verden her, så om ikke lenge er vi klar for litt sosialt og frisk luft:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...