Gå til innhold

Merking av klær til barnehagen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg fant en gang en nettside hvor de hadde merkelapper en kunne stryke på klærna til barn, men nå har jeg glemt hva nettsiden heter- noen som kan hjelpe?

Så at navnesmokken hadde stempel som en kunne merke klærna med, men med svart blekk så vil vel ikke det vise på mørke klær. Noen som har erfaring å dele?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tips og råd om merkelapper:

http://www.aviskurven.no/tema/etiketter/

 

Har ikke testet noen selv ennå. Til storesøster brukte jeg bare en tekstilpenn og skrev på. Ikke alltid det finnes egna steder å skrive da, og denne gangen har jeg så mange arveklær fra en kollega som allerede er merket, så da blir det sikkert enklere å kjøpe merkelapper lell.... Hadde virkelig håpet å finne noen som bare kunne klistres på tekstiler uten styking jeg da, men det har jeg ikke greid å oppspore. I linken så står foresten liste overleverandører ute i margen til høyre, bare å klikke seg videre og lese :-)

 

Og si gjerne i fra hvis du finner noen som bare kan klistres på!

Skrevet

Jeg bestiller også på navnelapper.no, fra Askeladden. Har brukt lapper derfra (både påstrykbare og klisterlapper) i mange år, og alltid vært fornøyd. :)

Skrevet

Men det er slik at de klistrelappene kun er til harde overflater (matboksen, leker, støvlene...) og ikke til tekstiler, ikke sant? Eller får det fint å bruke de på klær også?.... (håpe, håpe... kronisk lat...)

:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...