Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, damer(";

Er nå i uke 9 og har så lyst til å dele nyheten med kollegaer og venner.

Men er fortsatt redd for at det er for tidlig.

Har to barn født i 2000 og 2003 og da ventet jeg til uke 12.

Men da fant jeg det ikke ut før i uke 8-9.

Nå har jeg visst det siden uke 6 og er ganske utålmodig.

Noen gode råd?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er kun 5+1 og har så lyst til å fortelle!

Men tør ikke helt.. Er litt usikker, igrunn..

 

Men, forteller du og det skulle gå galt - vil du få forståelse og trøst for en vond tid. Det er derfor jeg er usikker, skal jeg tørre å fortelle om det i tilfelle det går galt. Da må man jo i tillegg fortelle om HVIS man mister.. Og det er jo veldig leit.. =(

 

Jeg tror jeg skal drøye den litt til iallefall...

 

Gratulerer forresten!:o)

Skrevet

Jeg er imin 7 uke og kommer til å fortelle foreldrene mine denne uken:) Uansett om det ikke skulle gå bra, så vil jeg at de skal vite det.

Kommer nok til å fortelle søster og bror i samme slengen:)

Neste helg fyller faren min 50 år, og vi har leid lokale. Folk kommer sikkert til å lure på hvofor jeg ikke drikker. Desuten har jeg begynt å få mage:)

Skrevet

Hei!

Jeg fortalte foreldrene mine og til svigers med engang vi fant ut. Nå er jeg i uke 9 og har delt nyheten med alle venner og resten av familien. Skal vente med å fortelle det på jobb noen uker til.

 

Jeg synes du skal bare dele du :-) Jeg føler meg bra og synes det er koselig å dele nyheten. Jeg tenker ikke hele tiden på at noe skal gå galt. Gled deg og kos deg med nyheten :-)

Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...